Jauno skolotāju "Ietekmes stāstu" pēcpusdiena

Jauno skolotāju "Ietekmes stāstu" pēcpusdiena

Mācītspēks

Ceturtdien, 9.jūnijā, plkst. 13:00-17:00 norisināsies projekta “Mācītspēks” skolotāju, nodibinājuma “Iespējamā misija” izglītības programmas dalībnieku stāstu pēcpusdiena par pozitīvām pārmaiņām klasēs, skolās un izglītībā. Tie būs stāsti par izaugsmi, drosmi un izaicinājumiem jauna skolotāja dzīvē pirmajos gados skolotāja profesijā, stāsti par veiksmēm, problēmām un risinājumiem, kas ietekmē un ved uz pozitīvām pārmaiņām Latvijas izglītības sistēmā.

“Ietekmes stāsti” ir tradicionāls nodibinājuma “Iespējamā misija” pasākums, kurā jaunie skolotāji apkopo pieredzi un veikumu pirmajos divos pedagoģijas izglītības un darba gados par radīto pozitīvo ietekmi savās skolās. Stāstos tiek atspoguļota pedagoģiskā un pārmaiņu vadības pieredze, pastāstot par lielākajiem izaicinājumiem un risinājumi, kas īstenoti, lai veicinātu skolēnu virzību uz labākiem mācību sasniegumiem.

Šogad stāstus stāstīs projekta “Mācītspēks” dalībnieki, kas darbu skolotāja profesijā un projektā uzsāka 2020.gadā un šajā mācību gadā apguva nodibinājuma “Iespējamā misija” izglītības programmu skolvadības-līderības izglītības novirzienā.

Stāstos būs iespēja dzirdēt gan personiskus stāstus par identitātes un līdzsvara meklējumiem, par ilūzijām un realitāti, kā arī stāstus par sasniegumiem klasē, meklējot veidus, kā skolēnus iesaistīt, saliedēt, motivēt un atbalstīt, lai viņi uzziedētu. Tāpat gaidāmi arī stāsti par panākumiem pārmaiņu vadībā, motivējot skolas kolēģus iesaistīties un mācīties, lai visi kopā kļūtu par vēl labākiem skolotājiem.

Pasākums ik gadus pulcē nodibinājuma “Iespējamās misija” kopienu – absolventus, atbalstītājus, draugus un citus interesentus.  Pasākums norisināsies tiešsaistē platformā Zoom trīs paralēlās sesijās, kuru laikā izskanēs 43 iedvesmojoši stāsti.

Aicinām reģistrēties “Ietekmes stāstu” pēcpusdienai šeit: ej.uz/ietekmes_stasti_2022

1. SESIJAS PROGRAMMA*

2. SESIJAS PROGRAMMA*

3. SESIJAS PROGRAMMA*

* Stāstu sesijas notiks paralēli ar iespēju pārsliegties starp sesijām.

mācītspēks
Ir jautājums? Raksti mums tagad!

Trūkst informācijas?
Jautā mums!

Paldies! Jautājums ir saņemts, sniegsim jums atbildi tuvāko stundu laikā.