Mācītspēks - Dalībnieki

KĀPĒC KĻŪT PAR SKOLOTĀJU?

Vairāk kā 90% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka skolotājam ir būtiska loma jaunatnes un nākotnes sabiedrības personību un vērtību radīšanā. Tajā pašā laikā ik gadu Latvijas skolās ir vairāk kā 300 skolotāja amata vakanču. Gan sabiedrības attieksme, gan brīvās darba vietas apliecina - Latvijai skolotāji ir svarīgi un vajadzīgi tieši tagad! Ne visi var kļūt par supercilvēku, kas izglābj pasauli, taču var kļūt par skolotāju, kurš pasauli maina!
mācītspēks

SKOLOTĀJI
ĢIMENĒ

mācītspēks

IEGULDĪJUMS
IZGLĪTĪBĀ

mācītspēks

AIZRAUTĪBA
AR PRIEKŠMETU

mācītspēks

SKOLĒNU
IEDVESMOŠANA

mācītspēks

BĒRNĪBAS
SAPNIS

MĀCĪTSPĒKS ŠODIEN

Projektam atlasītie dalībnieki cītīgi apgūst skolotāja profesiju, reizē mācot un mācoties. Viņu vidū ir speciālisti ar pieredzi vadošos amatos, daudzbērnu ģimeņu vecāki, kā arī cilvēki ar vairākām augstākajām izglītībām. Kandidāti nāk no visas Latvijas, turklāt projekts ir sasniedzis interesentus arī latviešu kopienās ārzemēs, radot iespēju atgriezties dzimtenē. Tāpat kandidātu vidū ir jau esošie skolotāji, kas vēlas pilnveidoties un iegūt kvalifikāciju, lai varētu turpināt iesākto darbu skolās.

DALĪBNIEKU STĀSTI

Mācītspēks
Daudzi no projekta dalībniekiem par skolotāja profesiju domājuši jau ilgāku laiku. Kādam tā reiz palikusi kā otrā prioritāte, izvēloties pirmās studijas. Kāds cits iepriekš strādājis ar bērniem neformālajā izglītībā un sapratis, ka vēlas dot savu artavu daudz lielākā apjomā. Īstais "grūdiens" daudziem nācis tad, kad viņi no draugiem, medijos vai sociālajos tīklos uzzinājuši par projektu "Mācītspēks". Katrs dalībnieks ir spējis projektā atrast savu uzvarošo kombināciju, kas ļāvusi teikt - "šī ir mana iespēja"! Kas un kādi ir šie jaunie skolotāji? To uzzini viņu stāstos!

 

Jaunākie stāsti

Pedagogam jābūt draudzīgam un apveltītam ar kritisko domāšanu

Digitālie rīki palīdz atrast pieeju katram skolēnam

Skolēnam jāveido izpratne, kā atšķetināt sarežģītas problēmas

5 sekunžu laikā pieņēmusi vienu no dzīves svarīgākajiem lēmumiem

Attiecībās ar skolēniem svarīgi atrast kopīgas intereses

Mācīties pārvarēt ierastā robežas

mācītspēks
Ir jautājums? Raksti mums tagad!

Trūkst informācijas?
Jautā mums!

Paldies! Jautājums ir saņemts, sniegsim jums atbildi tuvāko stundu laikā.