Mācītspēks. Dalībnieki

KĀPĒC KĻŪT PAR SKOLOTĀJU?

Vairāk kā 90% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka skolotājam ir būtiska loma jaunatnes un nākotnes sabiedrības personību un vērtību radīšanā. Tajā pašā laikā ik gadu Latvijas skolās ir vairāk kā 300 skolotāja amata vakanču. Gan sabiedrības attieksme, gan brīvās darba vietas apliecina - Latvijai skolotāji ir svarīgi un vajadzīgi tieši tagad. Ne visi var kļūt par supercilvēku, kas izglābj pasauli, taču var kļūt par skolotāju, kurš pasauli maina!
mācītspēks

SKOLOTĀJI
ĢIMENĒ

mācītspēks

IEGULDĪJUMS
IZGLĪTĪBĀ

mācītspēks

AIZRAUTĪBA
AR PRIEKŠMETU

mācītspēks

SKOLĒNU
IEDVESMOŠANA

mācītspēks

BĒRNĪBAS
SAPNIS

MĀCĪTSPĒKS ŠODIEN

"Mācītspēkā" dalībnieku vidū ir speciālisti ar pieredzi vadošos amatos, daudzbērnu ģimeņu vecāki, uzņēmēji, kā arī cilvēki ar vairākām augstākajām izglītībām. Kandidāti nāk no visas Latvijas, turklāt "Mācītspēks" ir sasniedzis interesentus arī latviešu kopienās ārzemēs, radot iespēju atgriezties dzimtenē. Tāpat kandidātu vidū ir jau esošie skolotāji, kas vēlas pilnveidoties un iegūt kvalifikāciju, lai varētu turpināt iesākto darbu skolās. Aicinām iepazīt "Mācītspēks" dalībniekus, klikšķinot uz punktiem interaktīvajā kartē! Ar * atzīmēti tie dalībnieki, kuri studiju gaitā izstājušies, savukārt ar ** - tie, kuri atrodas studiju pārtraukumā.

DALĪBNIEKU STĀSTI

Mācītspēks
Daudzi no "Mācītspēks" dalībniekiem par skolotāja profesiju domājuši jau ilgāku laiku. Kādam tā reiz palikusi kā otrā prioritāte, izvēloties pirmās studijas. Kāds cits iepriekš strādājis ar bērniem neformālajā izglītībā un sapratis, ka vēlas dot savu artavu daudz lielākā apjomā. Īstais "grūdiens" daudziem nācis tad, kad viņi no draugiem, TV vai sociālajos medijos uzzinājuši par "Mācītspēku". Katrs dalībnieks ir spējis šeit atrast savu uzvarošo kombināciju, kas ļāvusi teikt - "šī ir mana iespēja"! Kas un kādi ir šie jaunie skolotāji? To uzzini viņu stāstos!

 

Jaunākie stāsti

Jaunā dzīve ar valodām

Matemātika ir viņas aicinājums

Artūrs Ausējs, programmēšanas skolotājs

Telefons stundā: atļaut vai aizliegt?

Veiksmīga plānošana ir visu panākumu atslēga

Skolotājs kā sadarbības partneris

mācītspēks
Ir jautājums? Raksti mums tagad!

Trūkst informācijas?
Jautā mums!

Paldies! Jautājums ir saņemts, sniegsim jums atbildi tuvāko stundu laikā.